że braki

prosto i bez dodatkowych kosztów

Kliknij poniżej "Przekaż darowiznę"

prosto i bez dodatkowych kosztów

Należymy do Stowarzyszenia "Rycerstwo Niepokalanej" w Polsce. Dlatego też wspieramy i pomagamy realizować cele tego stowarzyszenia.

Naszą największą radością są polskie rodziny. To dla nich i z nimi już od ponad dziesięciu lat organizujemy wartościowe spotkania i wydarzenia. Cieszymy się, że one chętnie korzystają z proponowanych inicjatyw, by umocnić się duchowo, sakramentalnie i rodzinnie.

Służymy osobom niepełnosprawnym, niesamodzielnym, by też mogły rozwijać się duchowo i społecznie.

Wdrażamy projekt Dni Rodzin Doświadczonych, aby ojcowie i matki samotnie wychowujący dzieci, i inni członkowie rodziny, przeżywające różne doświadczenia i próby, umocnili się w wierze i w nadziei, że nawet największe zło można przemienić w jeszcze większe Dobro.

Wraz z rozwojem Fundacji stawiamy sobie kolejne cele:

• remont boiska w Niepokalanowie Lasku;
  • dofinansowanie i organizacja Dni Rodzin i rekolekcji dla rodzin;
  • wsparcie organizacji rekolekcji dla osób niepełnosprawnych (głównie dofinansowanie pobytu opiekunów i wolontariuszy);
  • współpraca z młodymi członkami Rycerstwa Niepokalanej w tworzeniu nowego projektu ewangelizacji przez Internet i inne nowoczesne środki przekazu w duchu św. Maksymiliana Kolbego.
  • rozwijanie projektów: Mama.Expert (dla matek) i Męskie Inicjatywy (dla ojców) - by wspomagać odkrywanie radości macierzyństwa i ojcostwa.

Zaplanowaliśmy też rekolekcje i spotkania dla rodzin w 2018 r. Kalendarz tych wydarzeń będzie dostępny na stronie www.rodzina.maryjni.pl

W szczególny sposób polecamy uwadze rodzący się nowy projekt, który roboczo nazywamy "Krucjatą Niepokalanej". Przewodnią myślą projektu jest realizacja proroctwa z Księgi Rodzaju: "Ona zetrze głowę twoją" - poprzez utworzenie grupy pielgrzymów, którzy całkowicie oddani Niepokalanej, z duchowym orężem w ręku, w sercu i na ustach (różańcem, Cudownym Medalikiem itp.), pójdą w te miejsca, które są naznaczone lub zagrożone obecnością złego ducha. Więcej informacji wkrótce na stronie www.mi-polska.pl.

Jesteśmy wdzięczni szczególnie za regularne finansowe wspieranie Fundacji, dzięki czemu możemy planować budżet wydatków i tworzyć nowe projekty ewangelizacyjne.

Dużym osiągnięciem było prowadzenie całonocnego czuwania modlitewnego w intencji nawrócenia grzeszników w Niepokalanowie z 16 na 17 dzień miesiąca oraz przygotowanie materiałów na poszczególne miesiące modlitewnego czuwania. Udzielaliśmy również wsparcia grupom MI, które u siebie w parafii organizowały podobne czuwania modlitewne, a było ich sporo nie tylko w Polsce, ale i na świecie.

Kwota
Waluta