Dni Rodzin Doświadczonych

 • To jedno z najbardziej ukochanych "dzieci" Fundacji Niepokalanej i jedyna taka oferta spotkania, szczególnie dla rodzin niepełnych, rozbitych, doświadczonych przez nieprzewidziane sytuacje życiowe. Spotkanie pozbawione wykładów, konferencji i psychologicznych porad. Skupione tylko na spotkaniu z Najlepszym Lekarzem - Jezusem Chrystusem, w modlitwie, sakramentach i adoracji.

 • Na to modlitewne spotkanie zapraszamy także tych, którzy pragną modlić się za rodziny będące w trudnej sytuacji.

  W programie:
  Adoracja - dialog z Jezusem, Najlepszym Lekarzem duszy i ciała
  Sakrament pojednania - metoda skutecznego uzdrawiania
  Jezusowa Metoda Terapeutyczna - wyciszenie
 • dwu- lub trzydniowe spotkanie jest mocno wspierane modlitwą przez zakony kontemplacyjne.

  Opieka nad dziećmi
  Podczas gdy dorośli uczestniczą w "Jezusowych sesjach terapeutycznych", animatorzy opiekują się dziećmi, organizując im czas pożytecznymi zajęciami.

  Więcej na: rodzina.maryjni.pl

 • Jezus może wszystko. Wskrzesił Łazarza, który od trzech dni przebywał w grobie i... jego ciało już cuchnęło, czyli było w trakcie rozpadu. Nasze sytuacje życiowe też czasami wydają się nie do uratowania, tak po ludzku wydaje się, że nic nie można zrobić, a jednak On potrafi ze wszystkiego wyprowadzić dobro, jeszcze większe dobro.

 • "Nie znam ludzi bez ran, ale wiem, że warto pozwolić im się zagoić i zadbać, by nie powstawały nowe. W tym pomaga wybaczanie sobie i innym" (Jadwiga).

Kwota
Waluta
Cel
Imię i nazwisko
Adres e-mail
Kod
Miasto
Ulica
Nr domu
Script logo